Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 8.13 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Kota

362,00 ar PVN

Izsmalcināta dizaina ozolkoka rakstāmgalds ar dabīgas ādas atvilktnēm-kabatām. 115x50x75 cm

Noliktavā 8 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Izsmalcināta dizaina ozolkoka rakstāmgalds ar dabīgas ādas atvilktnēm-kabatām. “Kota” darbagalds piedos eleganci jebkurai telpā. Ideāli piemērots arī mazas, šaurās telpās, ierobežotās vietās.

MATERIĀLS: virsma izgatavota no kokšķiedru plātnes (MDF30), kas pārklāta ar melnu mēbeļu linoleju (Forbo Carbon 4167), uz augšu izliektās malas izgatavotas no ozola masīvkoka. Augšdaļas aizmugurē divi masīvkoka vārsti (512×76 mm), zem tiem dabīgas ādas kabatas (iekšējie izmēri W514/D78/H80 mm). Kāju rāmis un kājas izgatavotas no ozola masīvkoka. Visas ozolkoka apdares virsmas pārklātas ar caurspīdīgu matētu laku. Produkta montāža: vienkārša (nepieciešams uzstādīt kāju rāmi).  Krāsa: melna un dabisks ozolkoks.

IZMĒRI: augstums zem galda 67,3 cm; galda kopējais izmērs: 115x50x75 cm, 22 kg.

 


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 22 kg
Dimensijas 50 × 115 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

, ,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…