Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 5.86 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

KENSAL

261,00 ar PVN

Divu līmeņu ozolkoka kafijas galdiņš ar noapaļotiem stūriem. 115x65x35

Noliktavā 5 prece/-es

Plānotā piegāde 15. decembris 2023

Apraksts

Skandināvu stila divu līmeņu ozolkoka kafijas galdiņš. Galda kontūras ir noapaļotas, kas mēbelei piešķir smalkumu.

MATERIĀLS: augšējā virsma izgatavota no ozola finierēta saplākšņa (PLP22), apakšējais plaukts – no 16 mm ozola finierējuma plātnes (PLP16), kājas –  ozola masīvkoks. Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku.

IZMĒRS: augstums starp virsmām 26 cm, no grīdas 10 cm, kāju augstums 43 cm. Galda kopējais izmērs – garums 115, platums 65, augstums 35 cm; 214 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Kensal” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Kensal” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 21 kg
Dimensijas 65 × 115 × 35 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…