Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 18.38 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Kensal

817,00 ar PVN

Ozolkoka skapis ar atvilktni un divām ierāmētām stikla durvīm. Izmērs: 100x45x170 cm

Noliktavā 6 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Skaista, pamatīga, klasiska izskata vitrīnas skapis/ bufete ar rūdītu caurspīdīgu stiklu durvīs. Aiz stikla durvīm ir daudz vietas, kur glabāt jebko – sākot no smalkas porcelāna un līdz pat grāmatām.

MATERIĀLS: PLP16,5; PLP16, MFC16, MDF17, saplāksnis, masīvkoks, stikls. Korpuss un atvilktnes fasāde izgatavota no finierēta ozolkoka (PLP16,5; PLP16), durvju rāmis no finierēta ozolkoka (MDF17), atvilktnes (uz metāla sliedēm) korpuss ir izgatavots no melamīna pārklājuma ozola saplākšņa, bufetes pamatne no ozola saplākšņa, kājas un rokturi (d25 mm) no ozola masīvkoka. Iekšpusē divi plaukti. Visas koka apdares virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku. Durvju rūtīs iestrādāts rūdīts caurspīdīgs stikls (4 mm).

IZMĒRS: kopējais izmērs 100x45x170 cm, 71 kg.

 

“Kensal” ir neliela mēbeļu mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Kensal” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 71 kg
Dimensijas 45 × 100 × 170 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…