Ikmēneša maksājums no 11.83 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

KENSAL NORDIC COMPACT

523,00 ar PVN

Balta kumode ar atvilktni un plauktiem ozolkoka apdarē. 100x40x75

Nav noliktavā

Apraksts

Sniegbaltā vintage stila kumode ozolkoka apdarē ir gan vizuāli pievilcīga, gan lietošanā praktiska. Tai ir viena liela atvilktne un divi slēgti plaukti.

MATERIĀLS: korpuss un atvilktnes ir izgatavotas no balta melamīna pārklājuma finierēta ozola (16), pamatne – no ozola saplākšņa, kājas un rokturi – no ozola masīvkoka. Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku. Atvilktne (iekšējie izmēri P92xD28xH11 cm) pārvietojas pa “Blum” sliedēm.

IZMĒRS: kāju augstums – 16 cm; kumodes kopējais izmērs – garums 100, platums 40, augstums 75 cm; 32 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Kensal” ir mēbeļu mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Kensal” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 32 kg
Dimensijas 40 × 100 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…