Izpārdošana!

Karaliskā svece 40, balta

23,00 ar PVN

Kvadrāta formas “Karaliskā svece”, 40 cm cm augstumā, degšanas laiks – 430 stundas, balta ar sarmas rakstu.

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 02. oktobris 2023, vai saņem salonā šodien.

Apraksts

Kvadrāta formas “Karaliskā svece”, 40 cm cm augstumā (11x11x40 cm), degšanas laiks – 430 stundas, balta ar sarmas rakstu.

Iespaidīga izmēra ar rokām darināta svece, kas izgatavota no palmu vaska, tāpēc degot, atšķirībā no parafīna svecēm, neizdala kaitīgas vielas. Dabīgā vaska sveces degs un iepriecinās trīs reizes ilgāk! Sveču liešanai izmantotais palmu vasks ir iegūts no šī koka augļiem un ir pilnīgi dabīgs.

 


SVECES LIETOŠANAS INSTRUKCIJA
➤ Pirmo reizi aizdedzinot sveci, pēc stundas to nodzēsiet, ļaujiet tai atdzist un tad nogrieziet dakti – lai paliek ne augstāka par 1 cm. Tad atkal var sveici dedzināt.
➤ Degot, sveces sieniņas var veidoties plānākas vai biezākas – tas atkarīgs no temperatūras telpā (siltākā – plānākas, vēsākā – biezākas). Ja degot, ārējās malas veidojas pārāk augstas, aplauziet tā, vasku ievietojot atpakaļ svecē.
➤ Degot, sveces karstais vasks var noplūst, tāpēc novietojiet sveci uz drošas virsmas, izmantojot svečturi vai paliktni! Ilgstoši degot, svecē var uzkrāties pārāk daudz izkusuša vaska, kas nodzēš liesmu. Ja tā notiek, ļaujiet vaskam sacietēt, tikai pēc tam atkal aizdedziniet sveci.
➤ Daktij ir izmantota kokvilna un, ja dažkārt, svecei degot, liesma sāk “lēkāt” vai parādās tumši dūmi, svece jānodzēš un dakts jānogriež līdz 1 cm garumam.
➤ Sargājiet sveci no tiešiem saules stariem un nenovietojiet to karstā telpā.
➤ Ja vēlaties līdzās aizdedzināt vairākas sveces, novietojiet tās vismaz cm attālumā vienu no otras – sveču degšana būs drošāka un ilgāka.

UZMANĪBU! Neatstājiet degošu sveci bez uzraudzības! Pirms sveces dedzināšanas obligāti noņemiet etiķeti un pašu sveci novietojiet uz stabilas, drošas un no karsta vaska izlīšanas aizsargātas virsmas!

Papildu informācija

Svars 1 kg
Dimensijas 11 × 11 × 40 cm