Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 10.28 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

kafijas galdiņš Rove Tambour

457,00 ar PVN

Funkcionāls kafijas galdiņš ar bīdāmām tambura tipa durtiņām. 107.5x58x41

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 28. novembris 2023

Apraksts

Funkcionāls un skaists Skandināvu vintage stila kafijas galdiņš ar bīdām durtiņām no reliņiem, turklāt durtiņas atrodas abās galda pusēs. Tā dizainu izstrādājuši dāņu dizaineri no biroja “Says Who” (Dānija).

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka, tambura tipa bīdāmās durvis virzās no vidus līdz ārējai malai, kājas un rokturīši izgatavoti no ozola masīvkoka.

IZMĒRI: glabāšanas nodalījumu iekšējie izmēri (aiz durvīm) W700/ D500/ H150 mm; kāju augstums 210 mm. Kopējais izmērs: 107.5x58x41 cm, 18 kg.

Ar 35% atlaidi tiek pārdots tikai viens galdiņš.

 

“Rove Tambour” ir neliela kumožu un galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rove Tambour” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 19 kg
Dimensijas 67 × 117 × 12 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…