Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 5.60 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Jugend (ozols)

249,00 ar PVN

Divu līmeņu ozolkoka kafijas galdiņš. 120x60x45 cm

Noliktavā 13 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Moderni minimālistisks, nedaudz industriāls izskats. Koka uzgaļi uz melnajām metāla kājām (tie raksturīgi visām “Jugend” sērijas mēbelēm) piešķir mēbelei neatkarīgu raksturu. Dīvu līmeņu ozolkoka kafijas galdiņš.

MATERIĀLS: virsmas izgatavots no finierēta ozolkoka, pārklātas ar matētu laku; kājas – no melni krāsota metāla, kāju uzmavas – ozola masīvkoks.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – 1200x600x450 cm, 23 kg.

 

“Jugend” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Jugend” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 60 × 120 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…