Ikmēneša maksājums no 8.01 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

JUGEND

356,00 ar PVN

Divu līmeņu kafijas galdiņš. 120x60x45

Noliktavā 10 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

“Jugend” mēbeļu sēriju izstrādājuši dāņu dizaineri, apvienojot klasiku Skandināvu stilu, kurā dominē dabīga koka siltums un vienkāršs, nesamākslots risinājums ar nedaudz industriālu stilu, kurā parasti izceļ detaļās, kas šīs kolekcijas mēbelēs ir metāla rāmis un kājas. Pievērsiet uzmanību, masīvkoka uzgaļi uz kājām ir raksturīgi visām “Jugend” sērijas mēbelēm, piešķirot tam neatkarīgu raksturu. Dīvu līmeņu ozolkoka kafijas galdiņš.

MATERIĀLS: virsmas izgatavots no finierēta ozolkoka, pārklāta ar matētu laku; kājas – no melni krāsota metāla, kāju uzmavas – ozola masīvkoks.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 120, platums 60, augstums 45 cm; 23 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 60 × 120 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…