Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 2.34 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

HILBERT

103,00 ar PVN

Ozolkoka apģērbu statīvs. 43x43x165

Noliktavā 37 prece/-es

Plānotā piegāde 15. decembris 2023

Apraksts

Skaists savā vienkāršībā, tīrajās, skaidrajās līnijās. Stabils ozolkoka pakaramais.

MATERIĀLS: ozola masīvkoks, pārklāts ar caurspīdīgu PU laku (spīdums 20%). Vertikāls rāmis no četriem dažāda garuma šķērskokiem (25×25 mm), augstums atbilstoši 165/157/150/142 cm; horizontālais šķērssliedes šķērsgriezums 64×22 mm. Izstrādājums tiek montēts ar koka dībeļiem un skrūvēm. Montāža: vienkārša.

IZMĒRS: statīva kopējais izmērs – garums 43, platums 43, augstums 165 cm; 5 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 5 kg
Dimensijas 43 × 43 × 165 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…