Ikmēneša maksājums no 8.39 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

GRANDE

373,00 ar PVN

Plaukts – minibārs. 75x40x70

Noliktavā 18 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Minibārs, lai gan neviens neuzstāj, ka šajā skaistajā, aizveramajā plauktā obligāti jāuzglabā pudeles…

MATERIĀLS: korpuss ir izgatavots no baltas melamīna pārklājuma skaidu plātnes (saplāksnis16), sānu malas – no balti krāsotas kokšķiedru plātnes (MDF16). Kāju rāmis izgatavots no ozolkoka finiera saplākšņa, kājas – no ozola masīvkoka. Visas ozolkoka virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku. Montāža – vidēji sarežģīta.

IZMĒRS: iekšējie izmēri ir W72/D37/H40cm; kopējais izmērs – garums 75, platums 40, augstums 70 cm; 23 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 40 × 75 × 70 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…