Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 4.87 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

galdiņš CUBE (melns)

Original price was: €404,00.Current price is: €216,00. ar PVN

Kvadrātformas ozolkoka galdiņš ar trīs virsmām un padziļinājumu. 50x50x50

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 23. jūlijs 2024

Apraksts

Melns kvadrātveida kafijas vai sānu galdiņš ar trīs virsmām, piedevām uz augšējās virsmas iekšmalā ir padziļinājums nelielu priekšmetu, piemēram, žurnālu un šaurākas ziedu vāzes glabāšanai. Dizainā baudījums acīm, pielietojumā – neskatoties uz nelielajiem izmēriem, apbrīnojami ietilpīgs. Piegādāts tiek saliktā veidā.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no PLP16, pārklāts ar finierētu ozolu melnā krāsā (redzama koka faktūra); viss nolakots ar matētu, caurspīdīgu laku.

IZMĒRS: kopējais izmērs 50x50x50 cm; 13 kg.

 

Galdiņš ar 35% atlaidi tiek pārdots no salona ekspozīcijas.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 13 kg
Dimensijas 50 × 50 × 50 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…