Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 17.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Flora (ozols)

797,00 ar PVN

Ozolkoka divdurvju skapis ar vienu atvilktni. 80x55x190

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Ozolkoka divdurvju drēbju skapja “Flora” dizains tam viegli ļaus iekļauties mūsdienīgos interjeros. Aiz durvīm ir apģērba stienis, viena apakšējā atvilktne un plaukts.

MATERIĀLS: kāju rāmis un kājas izgatavotas no no metāla, korpuss un durvis – no finierēta ozolkoka (PLP16), pārklāta ar matētu laku; koka krāsā.

IZMĒRI: atvilktnes izmērs: H22 cm, P71 cm, G46 cm, kāju augstums: 23,4 cm, skapja kopējais izmērs – 80x55x190 cm, 40 kg.

 


Ar ko izceļas “”Woodman”” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “”Woodman”” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.”

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 167 × 175 × 29 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Jums arī varētu patikt…