Ikmēneša maksājums no 24.01 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FLORA (ozols)

1.062,00 ar PVN

Ozolkoka divdurvju skapis ar vienu atvilktni. 80x55x190

Noliktavā 8 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Ozolkoka divdurvju drēbju skapja “Flora” dizains tam viegli ļaus iekļauties mūsdienīgos interjeros. Aiz durvīm ir apģērba stienis, viena apakšējā atvilktne un plaukts.

MATERIĀLS: kāju rāmis un kājas izgatavotas no no metāla, korpuss un durvis – no finierēta ozolkoka (PLP16), pārklāta ar matētu laku; koka krāsā.

IZMĒRI: atvilktnes izmērs: H22 cm, P71 cm, G46 cm, kāju augstums: 23,4 cm, skapja kopējais izmērs – garums 80, platums 55, augstums 190 cm; 40 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 167 × 175 × 29 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Jums arī varētu patikt…