Ikmēneša maksājums no 3.17 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FARSTA

140,00 ar PVN

Pie sienas stiprināms peldošais ozolkoka plaukts. 78x31x12

Noliktavā 12 prece/-es

Plānotā piegāde 29. jūlijs 2024

Apraksts

Peldošais plaukts – tā mēdz dēvēt mēbeles, kurām nav redzams, kā tās piestiprinātas. “Farsta” ir šāds peldošais plaukts – stiprināms pie sienas, lai maksimāli izmantotu vietu guļamistabās, gaiteņos, viesistabās. Plaukts sastāv no vienas atvilktnes un viena atvērta glabāšanas nodalījuma, savukārt augšējā virsma būs piemērota lampas, grāmatas vai pulksteņa novietošanai. Viegli pieliekams pie sienas.

MATERIĀLS: korpuss ir izgatavots no finierēta ozolkoka – MDF 16, MDF 10. Viss pārklāts ar matētu laku.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs – garums 78, platums 31, augstums 12 cm; 7 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Farsta” ir neliela peldošo plauktu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 8 kg
Dimensijas 37 × 88 × 4 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…