Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 2.18 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Farsta

95,00 ar PVN

Augstas kvalitātes dizaina ozolkoka finierējuma naktsskapītis vai plaukts ar vienu atvilktni. 40x30x15 cm

Nav noliktavā

Apraksts

Augstas kvalitātes dizaina naktsskapītis pie gultas vai plaukts priekšnamā, vai vienkārši peldošais plaukts atvilktnes veidolā jebkurai telpai, kur vien pēc tā ir vajadzība. Plaukts ir stiprināms pie sienas – ideāla mēbele arī mazām, šaurām telpām vai – kā interesants akcents.

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka – MDF16, MDF10. Viegli piestiprināms pie sienas; komplektā iekļauti montāžas elementi un instrukcija.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs 40x30x15 cm, 6 kg.

 

“Farsta” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 5 kg
Dimensijas 30 × 40 × 15 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…