Ikmēneša maksājums no 3.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FARSTA BLACK

133,00 ar PVN

Pie sienas stiprināms peldošais plaukts no ozolkoka ar melnu korpusu. 40x30x15

Noliktavā 52 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Augstas kvalitātes dizaina naktsskapītis pie gultas vai plaukts priekšnamā, vai vienkārši peldošais plaukts atvilktnes veidolā jebkurai telpai, kur vien pēc tā ir vajadzība. Stiprināms pie sienas – ideāla mēbele arī mazām, šaurām telpām vai – kā interesants akcents.

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka – MDF16, MDF10, korpuss – melni beicēts. Viss pārklāts ar caurspīdīgu laku. Viegli piestiprināms pie sienas; komplektā iekļauti montāžas elementi un instrukcija.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 40, platums 30, augstums 15 cm; 5 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Farsta” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 5 kg
Dimensijas 30 × 40 × 15 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…