Ikmēneša maksājums no 22.81 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FARSTA ANGLE 180

1.012,00 ar PVN

Ozolkoka gulta ar svītrotu rakstu galvaglī. 180x200x96

Noliktavā 28 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Ozolkoka gulta ar svītrotu rakstu galvgalī.

MATERIĀLS: rāmis izgatavota no finierēta ozolkoka (PLP 22), kājas – no ozola masīvkoka; galvgalī svītrots raksts, kas savienojas 45° leņķi. Matracis komplektā nav iekļauts; veļas kastes nav.

IZMĒRI: galvgaļa augstums – 96 cm, augstums no grīdas – 36 cm; gultas kopējais izmērs – garums 180, platums 200, augstums 96 cm; 50 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Farsta” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 50 kg
Dimensijas 200 × 180 × 96 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…