Ikmēneša maksājums no 10.68 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FARSTA (pelēks)

472,00 ar PVN

Divu krāsu – tumši pelēks ar dabīgu koku – plūstošu līniju rakstāmgalds. 120x55x85

Noliktavā 7 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Divu krāsu – tumši pelēks ar dabīgu koku – plūstošu līniju rakstāmgalds.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no pelēka melamīna pārklājuma saplākšņa (MFC28/16) ar izliektiem stūriem, noapaļotās kājas izgatavotas no ozola masīvkoka. Attālums starp galda virsmu un augšējo plauktu ir 10 cm. Galda virsmas aizmugurē ir izvads kabeļiem. Augstākās sekcijas izmēri ir P120xD22 cm. Visas koka daļas pārklātas ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 120, platums 55, augstums 85 cm; 26 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

♦ “Farsta” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 26 kg
Dimensijas 55 × 120 × 85 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…