Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 7.59 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Farsta

338,00 ar PVN

Smalks, skandināvu dizaina rakstāmgalds. 120x55x85 cm

Noliktavā 9 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Smalks, skandināvu dizaina rakstāmgalds pelēkā krāsā ar dabīga koka noapaļotām kājām.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no pelēka melamīna pārklājuma saplākšņa (MFC28/16) ar izliektiem stūriem, noapaļotas kājas izgatavotas no ozola masīvkoka. Attālums starp galda virsmu un augšējo plauktu ir 10 cm. Galda virsmas aizmugurē ir izvads kabeļiem. Augstākās sekcijas izmēri ir P120xD22 cm. Visas koka daļas pārklātas ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs 120x55x85 cm, 26 kg.

 

  “Farsta” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farsta” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli radījis dizainers (liela daļa no tiem starptautiski pazīstami; tieši dizaineri noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā jau teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 26 kg
Dimensijas 55 × 120 × 85 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…