Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 7.64 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Farringdon Laptop

340,00 ar PVN

Divu toņu (balts un dabiska koka) ozolkoka rakstāmgalds ar atvērtu plauktu, atvilktni un izvelkamu darba virsmu. 122x43x84

Noliktavā 36 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Ar savu minimālistisko, tīro līniju dizainu, šis funkcionālais rakstāmgalds iederēsies jebkurā telpā. Tam ir divu toņu (balts un dabiska koka)  korpuss ar atvērtu plauktu, atvilktni, izvelkamu darba virsmu un noapaļotām kājām.

MATERIĀLS: galda rāmis un kājas izgatavots no ozola masīvkoka, korpuss un izvelkamā virsma no balta melamīna saplākšņa un balti krāsota finierēta ozolkoka – MFC16, PLP16, MDF16. Atvilktnes izmērs: W275/D335/H80 mm; izvelkot darba virsmu, galda dziļums palielinās līdz 59 cm, darba virsmas augstums no zemes – 74 cm.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs 122x43x84 cm, 27 kg.

 

“Farringdon” ir mēbeļu mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farringdon” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli radījis dizainers (liela daļa no tiem starptautiski pazīstami; tieši dizaineri noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā jau teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 27 kg
Dimensijas 43 × 122 × 84 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…