Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 7.22 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Farringdon

321,00 ar PVN

Ozolkoka grāmatu plaukts ar baltiem melamīna plauktiem. 90x32x185cm

Noliktavā 15 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Minimālistisks un moderns atvērtā tipa plaukts jūsu iecienītāko grāmatu vai dekoratīvo priekšmetu kolekcijai. Mēbeli veido pieci plaukti un tikai vienam ir slēgta aizmugurējā siena un tikai viens no plauktiem ir regulējams.

MATERIĀLS: rāmis izgatavots no ar ozola masīvkoka (34×34 mm), plaukti – balta melamīna pārklājuma ozola saplāksnis. Attālums starp plauktiem: 30cm, zem pirmā plaukta līdz zemei – 27 cm. Otrais plaukts no augšas ir regulējams. Komplektā ietilpst sienas stiprinājuma klipsis. Rāmis pārklāts ar caurspīdīgu laku.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs: 90x32x185 cm, 27 kg.

 

“Farringdon” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farringdon” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 27 kg
Dimensijas 32 × 90 × 185 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…