Ikmēneša maksājums no 10.18 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

FARRINGDON

450,00 ar PVN

Atvērtā tipa plaukts ar pieciem plauktiem. 90x32x185

Noliktavā 13 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Minimālistisks un moderns atvērtā tipa plaukts jūsu iecienītāko grāmatu vai dekoratīvo priekšmetu kolekcijai. Mēbeli veido pieci plaukti un tikai vienam ir slēgta aizmugurējā siena un tikai viens no plauktiem ir regulējams.

MATERIĀLS: rāmis izgatavots no ozola masīvkoka (34×34 mm), plaukti – balta melamīna pārklājuma ozola saplāksnis. Otrais plaukts no augšas ir regulējams. Komplektā ietilpst sienas stiprinājuma klipsis. Rāmis pārklāts ar caurspīdīgu laku.

IZMĒRI: attālums starp plauktiem – 30cm, zem pirmā plaukta līdz zemei – ​​27 cm; plaukta kopējais izmērs – garums 90, platums 32, augstums 185 cm; 27 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Farringdon” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Farringdon” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 27 kg
Dimensijas 32 × 90 × 185 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…