Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 4.16 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

EVEREST

185,00 ar PVN

Ozolkoka apģērbu statīvs. 44x44x180

Nav noliktavā

Apraksts

Skaists savā vienkāršībā, tīrajās, skaidrajās līnijās. Stabils ozolkoka pakaramais ar diviem baltiem plauktiņiem

MATERIĀLS: vertikālais rāmis izgatavots no ozola masīvkoka, pārklāt ar caurspīdīgu laku. Mazais plaukts augšpusē un lielākais (26×26 cm) vidū ir izgatavoti no balta (RAL9003) melamīna pārklājuma saplākšņa. Viegla montāža.

IZMĒRI: apakšējā plaukta augstums no grīdas 84 cm; statīva kopējais izmērs – garums 44, platums 44, augstums 180 cm; 9 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 9 kg
Dimensijas 44 × 44 × 180 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…