Ikmēneša maksājums no 3.77 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

EIGEN

167,00 ar PVN

Ozolkoka apģērbu statīvs. 47x47x175

Noliktavā 148 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Stabils ozolkoka pakaramais, kuram katrā augšējā vertikālajā balstā ir maza iedobīte – ja mēteli/ mēteļus karina bez pleciņiem aiz auduma pakaramās cilpiņas, tas nešļūktu nost. “Eigen” apģērbu statīvs saņēmis Anglijas dizaina ģildes godalgu; tā dizains – Leonards Pfeifers (Anglija). Skaists savā vienkāršībā, tīrajās, skaidrajās līnijās.

MATERIĀLS: ozola masīvkoks (25×25 mm un 34×34 mm), viss pārklāts ar caurspīdīgu laku (spīdums 10%). Viegli montējams.

IZMĒRS: drēbju pakaramajam ir četri dažāda augstuma šķērskoki (1425; 1500; 1575; 1650 mm); statīva kopējais izmērs – garums 47, platums 47, augstums 175 cm; 6 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 6 kg
Dimensijas 47 × 47 × 175 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…