Ikmēneša maksājums no 9.09 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CUBE

404,00 ar PVN

Kvadrātformas ozolkoka galdiņš ar trīs virsmām un padziļinājumu. 50x50x50

Noliktavā 14 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Melns kvadrātveida kafijas vai sānu galdiņš ar trīs virsmām, piedevām uz augšējās virsmas iekšmalā ir padziļinājums nelielu priekšmetu, piemēram, žurnālu un šaurākas ziedu vāzes glabāšanai. Dizainā baudījums acīm, pielietojumā – neskatoties uz nelielajiem izmēriem, apbrīnojami ietilpīgs. Piegādāts tiek saliktā veidā.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no PLP16, pārklāts ar finierētu ozolu melnā krāsā (redzama koka faktūra); viss nolakots ar matētu, caurspīdīgu laku.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 50, platums 50, augstums 50 cm; 13 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 13 kg
Dimensijas 50 × 50 × 50 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…