Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 5.95 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Console 16 (izvelkama)

265,00 ar PVN

Balts konsoles galds ar izvelkamu darba virsmu. 110x36x87 cm

Nav noliktavā

Apraksts

Funkcionāls, izvelkams konsoles gads. Neizvilktā veida tas kalpo kā sava veida plaukts, atvilktnes nodrošina mantu glabāšanu, izvilkts – ērta darba vieta. Ideāli piemērots mājas birojam!

MATERIĀLS: izgatavots no melamīna pārklājuma skaidu plātnes (saplāksnis) un kokšķiedru plātnes (MDF), kas krāsota baltā krāsā (RAL9003, spīdums 20%). Priekšējās kājas izgatavotas no bērza masīvkoka, krāsotas baltā krāsā. Atvilktne pārvietojas pa metāla rullīšu sliedēm. Izvelkama darbvirsma pārvietojas pa metāla teleskopiskām sliedēm. Priekšējo kāju galā ir plastmasas riteņi, lai ērti palielinātu rakstāmgaldu. Izvelkot darba virsmu, galda dziļums būs 72 cm; augšējās virsmas izmēri ir W1026/D334 mm, apakšējie izmēri W1026/D369 mm; atvilktnes iekšējie izmēri W448/D300/H45 mm. Produkta montāža: vidēji sarežģīta.

IZMĒRS: konsoles galda kopējais izmērs: 110x36x87cm, 30 kg.

 


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 30 kg
Dimensijas 36 × 110 × 87 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…