Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 6.51 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CONSOLE 9

290,00 ar PVN

Konsoles tipa darba galds baltā krāsā, ar izvelkamu darba virsmu un divām atvilktnēm. 100x36x88

Noliktavā 26 prece/-es

Plānotā piegāde 14. decembris 2023

Apraksts

Konsoles tipa funkcionāls darba galds baltā krāsā, ar izvelkamu darba virsmu un divām atvilktnēm. Ja to neizmanto kā rakstāmgaldu, tas izskatās kā sānu galds jeb klasiska konsole – tikai 36 cm dziļš.

MATERIĀLS: izgatavots no balta melamīna pārklājuma ozola saplākšņa un kokšķiedru plātnes  – MFC38, MFC16, MDF25, kājas – balti krāsots bērza masīvkoks. Atvilktnes izmērs: 36,5×28,4×6 cm. Izvelkot galdu, tā dziļums palielināsies līdz 65 cm, darba virsmas augstums no zemes 72.3 cm.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 100, platums 36, augstums 88 cm; 37 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 35 kg
Dimensijas 36 × 100 × 88 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…