Ikmēneša maksājums no 8.71 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CLOYD 100 (melns)

385,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka pusdienu galds melnā tonī. 100x100x80

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 29. jūlijs 2024
SKU: 301110016164 Kategorijas: , , ,

Apraksts

Apaļš, melns ozolkoka pusdienu galds “Cloyd” – noapaļota galda virsma uz apakšu, noapaļotas, uz apakšu sašaurinātas kājas. Piemērots četru cilvēku ģimenei. Uz melnās virsmas ir redzama koka faktūra.

MATERIĀLS: galda virsma, kas uz apakšu noapaļojas 90° leņķī, izgatavota no finierēta ozolkoka  (MDF), no augšas uz leju sašaurinātās, plūstoši noapaļotās kājas – no ozola masīvkoka. Viss melni beicēts un aizsardzībai pārklāts ar matētu, caurspīdīgu laku.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 100, platums 100, augstums 80 cm; 24 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 24 kg
Dimensijas 100 × 100 × 80 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…