Ikmēneša maksājums no 6.48 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CEE

288,00 ar PVN

Fascinējoša dizaina ozolkoka krēsls. 45x54x75

Nav noliktavā

Apraksts

Izsmalcināta dizaina krēsls “Cee” ar bēšu auduma apdares sēdekli no angļu dizainera Leonarda Pfeifera. Piemērots mājās ēdamzālē!

MATERIĀLS: kājas un rāmis izgatavots no ozola masīvkoka, visas koka daļas pārklātas ar caurspīdīgu, matētu PU laku. Mīkstā sēdekļa (4,7 cm biezs) pārvalks no 100% kokvilnas auduma. Prece tiek piegādāta jau salikta.

IZMĒRS: sēdes augstums 47,5 cm (nav regulējams), muguras balsta augstums 75/80cm. Krēsla kopējais izmērs – garums 45, platums 54, augstums 75 cm; 6 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 6 kg
Dimensijas 54 × 45 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…