Ikmēneša maksājums no 13.03 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CARTERET (riekstkoks)

576,00 ar PVN

Riekstkoka rakstāmgalds ar izliektām sānu malām un pagarināmu darba virsmu. 115x44x84

Noliktavā 16 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Mūsdienīgs savās tīrajās, plūstošajās līnijās ar klusinātu atsauci uz aizgājušo gadsimtu izsmalcinātību – tāds ir angļu dizainera izstrādātais funkcionālais rakstāmgalds “Carteret”. Izliekta sānu mala, noapaļotas malas, pagarināma darba virsmu – ideāla un smalka mēbele mājas birojā vai citās telpās, kurās nepieciešama vieta pastrādāt pie datora vai ar dokumentiem.

MATERIĀLS: galda korpuss un izvelkamā darba virsma izgatavota no finierēta riekstkoka (PLP16, saplāksnis), galda uzliektās sānu malas un kāju rāmis un kājas – no masīvkoka.

IZMĒRI: kad izvelkamā darba virsma ir atvērta, galda dziļums palielinās līdz 68 cm, kāju augstums – 70 cm; galda kopējais izmērs – garums 115, platums 44, augstums 83,5 cm; 25 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 25 kg
Dimensijas 44 × 115 × 83,5 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…