Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 8.89 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Carteret (ozols)

396,00 ar PVN

Klasisks ozolkoka rakstāmgalds ar izliektām sānu malām un pagarināmu darba virsmu. 115x44x84 cm

Noliktavā 11 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Tīru līniju un minimālistiska dizaina mēbeles jebkurai telpai piešķir mūsdienīgu izskatu. Šis klasiskā izskata rakstāmgalds ar izliektajām sānu malām un pagarināmo darba virsmu ideāli iekļausies visos mūsdienu interjeros!

MATERIĀLS: galda korpuss un izvelkamā darba virsma izgatavota no finierēta ozolkoka (PLP 16, saplāksnis), galda uzliektās sānu malas un kājas – no ozola masīvkoka.

IZMĒRI: kad izvelkamā darba virsma ir atvērta, galda dziļums palielinās līdz 68 cm, kāju augstums – 70 cm; galda kopējais izmērs 115x44x83,5 cm, 25 kg.

 


♦  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli radījis dizainers (liela daļa no tiem starptautiski pazīstami; tieši dizaineri noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā jau teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 25 kg
Dimensijas 44 × 115 × 83,5 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…