Ikmēneša maksājums no 19.54 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CAMDEN HERRINGBONE (ar plauktiem)

869,00 ar PVN

Ozolkoka augstā kumode vai plauks ar četrām durvīm, tintes raksts uz fāsādes, melnas masīvkoka kājas. 90x42x140

Noliktavā 5 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Dāņu dizaineru izstrādātās “Camden” sērijas mēbeles izceļ mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīro, skaidro, daļēji tradicionālo mēbeles dizainu papildina tintes apdrukas raksts, kas raisa intrigu un piešķirs telpai pārdomāta dizaina iespaidu. “Camden Herringbone” ir augstā kumode jeb bufete ar četrām durvīm, aiz kurām ir augstumā regulējami plaukti; uz fasādes – skujiņas raksts.

MATERIĀLS: korpuss, durvis, plaukti ir izgatavoti no finierēta ozolkoka – PLP16,5; PLP16, MFC16, kāju rāmis un kājas – no bērza masīvkoka, kas melni beicēts. Viss pārklāts ar caurspīdīgu laku, spīdums 10%. Uz fasādes durvīm skujiņas raksts melnas tintes apdrukā; durvis veras ar “push-to-open” sistēmu. Iekšpusē regulējami plaukti (563×412 un 553×412 mm).

IZMĒRS: kāju augstums – 25cm, kopējais izmērs – garums 90, platums 42, augstums 140 cm; 52 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Camden” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Camden” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 52 kg
Dimensijas 42 × 90 × 140 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…