Ikmēneša maksājums no 14.83 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

CAMDEN HERRINGBONE

658,00 ar PVN

Atvērta tipa ozolkoka plaukts ar tintes apdruku un melnām koka kājām. 90x32x150

Noliktavā 41 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Dāņu dizaineru izstrādātās “Camden” sērijas mēbeles izceļ mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīro, skaidro, daļēji tradicionālo mēbeles dizainu papildina tintes apdrukas raksts, kas raisa intrigu un piešķirs telpai pārdomāta dizaina iespaidu. Atvērta tipa plaukts ar skujiņas raksta apdruku uz iekšējās sienas.

MATERIĀLS: izgatavots no ozola finiera, kas pārklāts ar matētu laku, spīdums 10%; kāju rāmis izgatavots no bērza masīvkoka, kas melni beicēts un krāsots ar caurspīdīgu, matētu laku. Uz plaukta iekšējās sienas ir melnas tintes apdruka  skujiņas rakstā. Svara ierobežojums – 30 kg. Plaukta montāža: vidēji sarežģīta – 30 min. diviem cilvēkiem.

IZMĒRS: kāju augstums – 30 cm; plaukta kopējais izmērs – garums 90, platums 32, augstums 150 cm; 29 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Camden” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Camden” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 32 kg
Dimensijas 98 × 127 × 90 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…