Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 15.84 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BUTTERFLY 180/220×90

706,00 ar PVN

Izvelkams ozolkoka ēdamgalds ar noapaļotām malām 8-10 viesiem. 180/220x90x75

Noliktavā 9 prece/-es

Apraksts

Tīras, plūstošas, noapaļotas formas – smalka dizaina ozolkoka ēdamgalds, ap kuru ikdienā var sasēsties 8, izvilkts var pulcēt 10 viesus. Galda pagarinājumu var ērti glabāt zem virsmas.

MATERIĀLS: galda virsma, kas uz apakšu noapaļojas 90 grādu leņķī, izgatavota no finierēta ozolkoka (MDF22), noapaļotās kājas – no ozola masīvkoka. Visas koka daļas ir pārklātas ar dzidru, matētu laku aizsardzībai. Vienkārša montāža.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 180/220, platums 90, augstums 75 cm; 54 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS “ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
♦ virs “PIEVIENOT GROZAM” ir norādīta “PLĀNOTĀ PIEGĀDE”, kas nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nav iespējams saņemt! Veicot pirkumu atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var arī par dažām dienām kavēties;
♦ visi “Woodman” produkti tiek tirgoti TIKAI e-veikalā; uz vietas salonā apskatāmas TIKAI DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
♦ ja pie preces redzams uzrakts: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu sazinieties ar mums – pie ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pat pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami un, tieši dizaineri ir noteikuši, no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…