Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 6.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Blanco

307,00 ar PVN

Balta melamīna kumode ar divām durvīm un ozolkoka masīvkoka kājām. 120x48x85 cm

Noliktavā 47 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Sniegbalta kumode ar divām durvīm un dabīga ozolkoka krāsas rāmi un kājām.

MATERIĀLS: korpuss un durvis ir izgatavotas no balta melamīna (saplāksnis 16), plaukts no finierēta ozolkoka, rāmis un kājas – no ozola masīvkoka. Kumodes iekšējais augstums (bez plaukta) ir 668 mm, plaukts ir regulējams augstumā.

IZMĒRS: kopējais izmērs – 120x48x85 cm, 40 kg.

 

“Blanco” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Blanco” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 48 × 120 × 85 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…