Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 6.24 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BLANCO CONSOLE

278,00 ar PVN

Balts ozolkoka konsoles tipa galds ar atvilktni un 2 plauktiem, ozolkoka kājas. 120x32x85

Noliktavā 47 prece/-es

Plānotā piegāde 14. decembris 2023

Apraksts

Balts konsoles tipa galds ar atvilktni un 2 plauktiem, koka kājas dabiskā tonī.

MATERIĀLS: korpuss un atvilktne ir izgatavoti no balta melamīna (saplāksnis 16), pamatne no ozolkoka finiera, kāju rāmis un kājas – no ozola masīvkoka. Atvilktne (W1109xD234xH80 mm) uz metāla sliedēm, zem atvilktnes ir viens fiksēts plaukts.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 120, platums 32, augstums 85 cm; 28 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Blanco” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Blanco” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 28 kg
Dimensijas 32 × 120 × 85 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…