Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 7.22 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Blanco

321,00 ar PVN

Ozolkoka grāmatu plaukts ar vienu atvilktni. 62x32x180

Noliktavā 16 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Daļēji atvērtais grāmatu skapis piedāvā dalītu manu glabāšanu, proti, mazo priekšmetu nekārtību noslēpt vai svarīgākās lietas var glabāt atvilktnē, plauktos izvietojot dekoratīvus priekšmetus un grāmatas. Plaukts “Blanco” būs lieliski piemērots mūsdienu mājoklim un arī birojiem.

Grāmatu skapis ar atvilktni un 4 plauktiem. Korpuss un atvilktne ir izgatavoti no ozolkoka skaidu plātnes (MFC16) ar ozolkoka finierētas saplākšņa pamatni, kājas – no ozola masīvkoka. Grāmatu skapja centrā ir viena atvilktne (W529xD234xH110 mm). Divi regulējami plaukti, augstums zem un virs atvilktnes (bez plaukta) ir 725 mm. Kopējais izmērs: 62x32x180 cm, 29 kg.

 

“Blanco” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Blanco” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 32 kg
Dimensijas 64 × 174 × 6 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…