Ikmēneša maksājums no 9.63 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BLANCO

428,00 ar PVN

Ozolkoka plaukts ar vienu atvilktni. 62x32x180

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Daļēji atvērtais ozolkoka plaukts piedāvā dalītu manu glabāšanu, proti, mazo priekšmetu nekārtību paslēpt vai svarīgākās lietas var glabāt atvilktnē, plauktos izvietojot dekoratīvus priekšmetus un grāmatas.

MATERIĀLS: korpuss un atvilktne ir izgatavoti no finierēta ozolkoka (MFC16), pamatne – no ozola saplākšņa, kājas – ozola masīvkoks. Viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRI: atvilktne – W529xD234xH110 mm; divi regulējami plaukti, augstums zem un virs atvilktnes (bez plaukta) ir 725 mm. Plaukta kopējais izmērs – garums 62, platums 32, augstums 180 cm; 29 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Blanco” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Blanco” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 32 kg
Dimensijas 64 × 174 × 6 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…