Ikmēneša maksājums no 7.83 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BEN (zaļa furnitūra)

346,00 ar PVN

Ozolkoka sols ar statīvu apģērbam; zaļa furnitūra. 90x40x160

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Kompakts apģērbu pakaramais ar solu.

MATERIĀLS: sola daļa izgatavota no finierēta ozolkoka (MDF19), kas pārklāts ar caurspīdīgu laku, spīdums 10%. No zaļi krāsota tērauda izgatavotas kājas ar paaugstināto pakarināmā daļu.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 90, platums 40, sola augstums 42 cm, pakaramā augstums 160 cm; 27 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 27 kg
Dimensijas 40 × 90 × 42 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…