Ikmēneša maksājums no 3.99 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BAU

177,00 ar PVN

Ozolkoka sānu galdiņš. 45x45x44

Noliktavā 43 prece/-es

Plānotā piegāde 05. augusts 2024

Apraksts

Starptautiski atzītā ukraiņu dizainere Pāvela Vetrova radīts sānu galdiņš; ideāli iederas “Bau” mēbeļu kolekcijas papildināšanai!

MATERIĀLS: izgatavots no finierētā ozolkoka – PLP, MDF, finieris.

IZMĒRI: galdiņa virsmas diametrs 45 cm, augstums 44 cm; kopējais izmērs: 45x45x44 cm, 8 kg.

  “Bau” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Bau” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 9 kg
Dimensijas 50 × 51 × 11 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…