Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 10.12 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BARON FLAP

451,00 ar PVN

Ozolkoka darbagaldas ar vairākiem virsmā iestrādātiem galbāšanas nodalījumiem. 114x61x80

Noliktavā 10 prece/-es

Plānotā piegāde 15. decembris 2023

Apraksts

Ozolkoka darbagalds ar vairākiem virsmā iestrādātiem glabāšanas nodalījumiem vizuāli vedina ceļojumā uz pagājušajiem gadsimtiem. Angļu dizainers Leonards Pfeifers izcili pieprot aizgājušo laikmetu noskaņu iedzīvināt mūsdienīgā mēbelē, ļaujot tai viegli iekļauties dažādu interjeru estētikā.

MATERIĀLS: virsma un pamatne izgatavotas no finierēta ozolkoka (MDF16, MFC16) ar ozola masīvkoka galda sānu malām un kājām. Virsmā iestrādātas trīs glabātavas jeb kabatas. Vidējā glabāšanas nodalījuma izmērs: W48,6xD38xH7,5 cm ir ar izvadu kabeļiem, sānu uzglabāšanas nodalījumu izmērs: W21,3xD38xH7,5 cm.

IZMĒRS: augstums no zemes līdz rakstāmgalda pamatnei 64 cm; galda kopējais izmērs – garums 114, platums 61, augstums 80 cm; 24 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 24 kg
Dimensijas 61 × 114 × 80 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…