Ikmēneša maksājums no 3.40 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Arty Triangle 40

151,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka kafijas galdiņš ar ģeometrisku rakstu apdruku uz virsmas. 70x70x40 cm

Noliktavā 18 prece/-es

Plānotā piegāde 11. oktobris 2023

Apraksts

Moderns ozolkoka galds ar metāla kājām. Mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīras, skaidras mēbeles līnijas apvienotas ar tintes apdruku uz koka virsmas!

MATERIĀLS: ozolkoka finierētas skaidu plātnes (PLP19) galda virsma (D 70 cm) ar melnas tintes apdrukātu rakstu – savienoti trīsstūri. Dūmota ozola galda apmale. Galda virsma ir pārklāta ar baltu, caurspīdīgu laku virs apdrukas. Trīs matēti melnas kājas (h38 cm, D 2,5 cm), izgatavotas no tērauda caurules, plastmasas grīdas aizsargvāciņi uz kāju galiem.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs  70x70x40 cm, 4 kg.

 


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 5 kg
Dimensijas 70 × 70 × 40 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…