Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 2.80 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Arty Letter 45

124,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka kafijas galdiņš ar burtu apdruku uz virsmas. 50x50x45 cm

Noliktavā 22 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Moderns ozolkoka galds ar metāla kājām. Mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīras, skaidras mēbeles līnijas apvienotas ar tintes apdruku uz koka virsmas!

Ozolkoka finierētas skaidu plātnes (PLP19) galda virsma (diam 50 cm) ar melnas tintes apdrukātu rakstu – burti. Dūmota ozola apmale. Galda virsma ir pārklāta ar baltu pamatnes pārklājumu un caurspīdīgu laku virs apdrukas. Trīs matēti melnas kājas (garums 43 cm, diametrs 2,5 cm) izgatavotas no tērauda caurules, plastmasas grīdas aizsargvāciņi uz kāju galiem. Izmērs: 50x50x45 cm, 4 kg.

 


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 4 kg
Dimensijas 50 × 50 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…