Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 9.66 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

lampa ART

430,00 ar PVN

Iekarināmais gaismeklis “Art”

Noliktavā 1 prece/-es

Apraksts

Iekarināmais gaismeklis “Art” vienlaikus ir gan minimālistisks, gan funkcionāls, paverot iespējas veidot daudz un dažādas kompozīcijas.  Pati lampa ir smalki veidota, neuzkrītoša, taču tai pat laikā tā ir kā sava veida skulpturāls mākslas darbs. “Art” iekļausies jebkura stila interjerā, nodrošinot diskrēti fokusētu apgaismojumu tieši zem lampas.  Skatoties uz smalko darinājumu ir teju neiespējami pateikt: tā ieslēgta vai nē, proti, gaismeklis nemaina savu izskatu – tik maiga gaisma no tā plūst. Arī kabeļi, kas notur gaismas ķermeni, ir tik smalki, ka vizuāli rodas sajūta: “Art” ir neatkarīgs no gravitācijas…

“Art” ir Vācijas starptautiskās dizaina balvas “Red Dot 2020” ieguvējs; ražotājās – “Arkoslight” (Spānija) ar vairāk kā 30 gadu darba pieredzi nozarē, daudzkārtējs dizaina, arhitektūras balvu ieguvējs.

Materiāls, izmērs, garantija: “Art” izgatavots no misiņa un polikarbonāta; lampas garums – 100 cm, vada (1mm diametrs) garums – max 500 cm; LED, IP20, 6,3W, 2700/3000K, gaismas stara leņķis – 38°, apgaismošanas efektivitāte – 92%. Garantija: 5 gadi!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.