Ikmēneša maksājums no 11.96 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

ADALA (riekstkoks)

532,00 ar PVN

Divu krāsu plaukts/ telpas sadalītājs ar baltu apdari, ko izakcentē silts riekstkoka rāmis. 150x32x148

Nav noliktavā

Apraksts

Mūsdienīgs minimālisma stils – divkrāsu grāmatu plaukts ar baltu apdari, ko izakcentē silts riekstkoka rāmis. Var izmantot arī par ātri un viegli pārvietojamu telpas dalītāju, jo plaukts ir uz ritentiņiem, kas ir nofiksējami. Plauktam ir trīs fiksēti plaukti, kreisajā pusē (priekšpusē un aizmugurē) ir vertikāla siena, kas daļēji (48 cm) nosedz plauktus.

MATERIĀLS: ārējās daļas izgatavotas no finierēta riekstkoka (PLP23), kas pārklāts ar matētu laku. Plaukti (28,5×145,5 cm) un vertikālās sienas izgatavotas no balta melamīna pārklājuma ozola saplākšņa. Četri riteņi (8 cm) padara šo grāmatu skapi viegli pārvietojamu.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs – garums 150, platums 32, augstums 148 cm; 44 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot. 44 kg.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 44 kg
Dimensijas 32 × 150 × 148 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…