Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 13.24 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

ABBEYWOOD

588,00 ar PVN

Vitrīnas skapis ar stiklotām durvīm, sāniem un plauktiem. 88x35x170

Noliktavā 11 prece/-es

Plānotā piegāde 07. decembris 2023

Apraksts

Skaista, smalka ozolkoka  vitrīna ar divām stiklotām durvīm priekšpusē, stiklotiem sāniem un stikla plauktiem iekšpusē.

MATERIĀLS: MFC22, MDF22, saplāksnis, masīvkoks, stikls. Korpuss izgatavots no finierēta ozolkoka, durvju rāmis no kokšķiedru plātnes, rāmis, kājas (H40 cm) un rokturi (25×15 mm) – no ozola masīvkoka. Visas koka apdares virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku. Rūdīta caurspīdīga stikla plaukti (6 mm) iekšpusē un rūtis (4 mm) bufetes durvīs un sānos. Augšējie un apakšējie stikla plaukti (W82/D30 cm) ir regulējami augstumā. Skapim ir stiprinājums pie sienas, ieskaitot sienas kronšteinu. Produkta montāža: vidēji sarežģīta.

IZMĒRS: augstums zem skapja ~33 cm, vitrīnas kopējais izmērs – garums 88, platums 35, augstums 170 cm; 50 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

♦ “AbbeyWood” ir neliela mēbeļu mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “AbbeyWood” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
♦ virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
♦ visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
♦ pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.

♦ Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 50 kg
Dimensijas 35 × 88 × 170 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…